Kredyt z niskim oprocentowaniem

KREDYT OD 5,49%

Szukasz korzystnego kredytu? Rozwiązanie Kredyt od 5,49% może okazać się dla Ciebie idealne! Sprawdź naszą wyjątkową ofertę na zakup samochodów Nissan i nie przegap promocji! Oferta Nissan Kredyt od 5,49% dotyczy skierowana jest do klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Oferta dotyczy tylko modelu Qashqai oraz Juke z rocznika produkcji 2021/2022.

KREDYT od 1,99%
  • Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
  • Okres kredytu od 24-72 miesięcy
  • Wpłata własna Klienta od 0%
  • Oprocentowanie od 1,99%
  • Raty miesięczne

RRSO dla Kredytu od 1,99% wynosi 9,24% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 85 000 zł, okres 48 miesięcy, wpłata własna 28 900 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,99%, finansowane: opłata przygotowawcza 2 244,00 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 360,61 zł. Miesięczna rata kredytowa wynosi: 1 392,96 zł. Całkowita kwota kredytu : 56 100,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 66 861,88 zł. Stan na dzień 02.04.2019 r. 

KREDYT 50/50,5%
  • Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
  • Wpłata własna Klienta - 50%
  • Oprocentowanie 0%
  • Jednorazowa spłata kwoty kredytu po roku

RRSO dla Kredytu 50/50 wynosi 5,01% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena pojazdu 73 803 zł, okres 12 miesięcy, wpłata własna 36 902 zł, oprocentowanie nominalne w skali roku 0%, opłata przygotowawcza 1 845,08 zł. Rata kredytu do spłaty po 12 miesiącach wynosi 38 746,58 zł. Całkowita kwota kredytu: 36 901,50 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 38 746,58 zł. Stan na dzień 01.04.2016. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

KREDYT NISSAN SELECT

Dzięki kredytowi Nissan Select z łatwością wymieniasz swojego Nissana na nowego co 2-3 lata. Nissan Select to atrakcyjne finansowanie, w którym miesięczne raty są zdecydowanie niższe niż w kredycie o tradycyjnym systemie spłat . Nissan Select oferuje poczucie swobody i możliwość spokojnego, wyważonego wyboru.
 

Korzyści płynące z oferty Nissan Select
 

• Krótki okres finansowania i stałe miesięczne raty.

• Twój samochód przez 3 lata objęty gwarancja importera

• Możliwość wymiany samochodu na nowy co 2-3 lata.

• Elastyczne warunki: możliwość dostosowania wpłaty początkowej i okresu finansowania do Twoich potrzeb.

• Niższe raty miesięczne w porównaniu do standardowego finansowania oraz możliwość łatwego wyboru lepszego wyposażenia lub wyższej wersji

silnikowej Twojego samochodu.

• Możliwość finansowania kontraktów serwisowych

• Potwierdzona wartość odkupu Twojego samochodu, gwarantowana przez Dealera w momencie zakupu auta.

• Gwarantowana minimalna wartość samochodu po zakończeniu okresu finansowania. Jeżeli wartość rynkowa okaże się wyższa Dealer może zaproponować

lepszą cenę.

• Elastyczne rozwiązania na koniec okresu finansowania: możliwość wyboru jednej z trzech opcji. Decyzji nie musisz podejmować teraz!

W salonie sprzedawca udzieli porady, dobierze ubezpieczenie i pomoże Ci załatwić wszystkie formalności na miejscu.

 

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

KREDYT 3x33%

- Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
- Okres kredytu 24 miesiące
- Wpłata własna Klienta 33%
- Oprocentowanie: 0%
- 2 raty płatne co 12 miesięcy

RRSO dla Kredytu 3x33% wynosi 5,31% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 88 108 zł, okres 24 miesiące, wpłata własna 29 076 zł, oprocentowanie nominalne w skali roku 0%, finansowane: opłata przygotowawcza 2 951,62 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy 1 785,14 zł. Wysokość raty: 31 884,56 zł.  Całkowita kwota kredytu: 59 032,36 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 63 769,12 zł. Stan na dzień 01.04.2016. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

POZOSTAŁE PROMOCJE:

ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ NA ZAKUP SAMOCHODU NISSAN?

Kolejnym krokiem powinno być skontaktowanie się z DEALEREM NISSANA w salonie lub wykorzystanie naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO. Dzięki temu uzyskasz więcej szczegółowych informacji dostosowanych konkretnie do Twoich potrzeb!

 

Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe?

Niektóre słowa występujące w bankowości sprawiają Ci kłopot? Nie szkodzi! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy SŁOWNICZEK POJĘĆ, dzięki któremu możesz poznać definicje wielu finansowych terminów. Pamiętaj, że więcej pomocy uzyskasz kontaktując się z Dealerem Nissana lub czytając odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.