Kredyt 50/50 - Promocje - RCI Banque

Kredyt 50/50

Szukasz korzystnego kredytu? Rozwiązanie 50/50 może okazać się dla Ciebie idealne! Sprawdź naszą wyjątkową ofertę na zakup samochodów Nissan i nie przegap promocji!

Oferta dotyczy tylko modelu Qashqai oraz Juke z rocznika produkcji 2021/2022.

Jak działa kredyt 50/50?

Cechą charakterystyczną kredytu 50/50 jest jego prostota! Gdy kupujesz samochód wpłacasz wpłatę własną w wysokości 50% całej kwoty. Dopiero po upływie 12 miesięcy spłacasz jednorazowo pozostałą połowę. Skorzystaj z promocji 50/50 i odbierz kluczyki do swojego Nissana!

RCI Bezpieczny Kredyt to nasz produkt ubezpieczeniowy, który połączyliśmy z ofertą kredytową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Twoje finanse zawsze pozostaną bezpieczne, nawet w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły lub dowiedz się więcej o UBEZPIECZENIU.

KREDYT 50/50,5%
 • Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
 • Wpłata własna Klienta - 50%
 • Oprocentowanie 0%
 • Jednorazowa spłata kwoty kredytu po roku

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla Kredytu 50/50 wynosi 5,01% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena pojazdu 89 029 zł, okres 12 miesięcy, wpłata własna 44 515 zł, oprocentowanie nominalne w skali roku 0%, opłata przygotowawcza 2 225,73 zł. Rata kredytu do spłaty po 12 miesiącach wynosi 46 740,23 zł. Całkowita kwota kredytu: 44 514,50 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 46 740,23 zł. Stan na dzień 24.07.2017.

KREDYT NISSAN SELECT

Dzięki kredytowi Nissan Select z łatwością wymieniasz swojego Nissana na nowego co 2-3 lata. Nissan Select to atrakcyjne finansowanie, w którym miesięczne raty są zdecydowanie niższe niż w kredycie o tradycyjnym systemie spłat . Nissan Select oferuje poczucie swobody i możliwość spokojnego, wyważonego wyboru.

Korzyści płynące z oferty Nissan Select
 

• Krótki okres finansowania i stałe miesięczne raty.

• Twój samochód przez 3 lata objęty gwarancja importera

• Możliwość wymiany samochodu na nowy co 2-3 lata.

• Elastyczne warunki: możliwość dostosowania wpłaty początkowej i okresu finansowania do Twoich potrzeb.

• Niższe raty miesięczne w porównaniu do standardowego finansowania oraz możliwość łatwego wyboru lepszego wyposażenia lub wyższej wersji

silnikowej Twojego samochodu.

• Możliwość finansowania kontraktów serwisowych

• Potwierdzona wartość odkupu Twojego samochodu, gwarantowana przez Dealera w momencie zakupu auta.

• Gwarantowana minimalna wartość samochodu po zakończeniu okresu finansowania. Jeżeli wartość rynkowa okaże się wyższa Dealer może zaproponować

lepszą cenę.

• Elastyczne rozwiązania na koniec okresu finansowania: możliwość wyboru jednej z trzech opcji. Decyzji nie musisz podejmować teraz!

W salonie sprzedawca udzieli porady, dobierze ubezpieczenie i pomoże Ci załatwić wszystkie formalności na miejscu.

Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

KREDYT 3x33%
 • Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
 • Okres kredytu 24 miesiące
 • Wpłata własna Klienta 33%
 • Oprocentowanie: 0%
 • 2 raty płatne co 12 miesięcy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla Kredytu 3x33% wynosi 5,30% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 91 535 zł, okres 24 miesiące, wpłata własna 30 207 zł, oprocentowanie nominalne w skali roku 0%, finansowane: opłata przygotowawcza 3 066,42 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy 1 854,57 zł. Wysokość raty: 33 124,72 zł.  Całkowita kwota kredytu: 61 328,45 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 66 249,44 zł. Stan na dzień 24.07.2017. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki  Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez  oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.

 

 

KREDYT od 1,99%
 • Oferta dotyczy wybranych modeli marki Nissan
 • Okres kredytu od 24-72 miesięcy
 • Wpłata własna Klienta od 0%
 • Oprocentowanie od 1,99%
 • Raty miesięczne

RRSO dla Kredytu od 1,99% wynosi 9,24% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 85 000 zł, okres 48 miesięcy, wpłata własna 28 900 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 3,99%, finansowane: opłata przygotowawcza 2 244,00 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 3 360,61 zł. Miesięczna rata kredytowa wynosi: 1 392,96 zł. Całkowita kwota kredytu : 56 100,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 66 861,88 zł. Stan na dzień 02.04.2019 r. 

 

Zdecydowałeś się na zakup samochodu Nissan?

Kolejnym krokiem powinno być skontaktowanie się z DEALEREM NISSANA w salonie lub wykorzystanie naszego FORMULARZA KONTAKTOWEGO.. Dzięki temu uzyskasz więcej szczegółowych informacji dostosowanych konkretnie do Twoich potrzeb!

 

Nie wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe?

Niektóre słowa występujące w bankowości sprawiają Ci kłopot? Nie szkodzi! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy SŁOWNICZEK POJĘĆ, dzięki któremu możesz poznać definicje wielu finansowych terminów. Pamiętaj, że więcej pomocy uzyskasz kontaktując się z Dealerem Nissana lub czytając odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

POZOSTAŁE PROMOCJE: