DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Nissan w pakietach importerskich PZU, ERGO Hestia jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Dealera Nissan, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Dealerów Nissan w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.nissan.pl.

PROMOCJE UBEZPIECZENIA

QASHQAI, LEAF, X-TRAIL, e-NV200 - roczny pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego za 3,3% wartości pojazdu od wartości samochodu - oferta dedykowana klientom marki Nissan przez Ergo Hestia.

JUKE - roczny pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego za 3,4% wartości pojazdu od wartości samochodu - oferta dedykowana klientom marki Nissan przez Ergo Hestia.

MICRA - roczny pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego za 3,5%
wartości pojazdu od wartości samochodu - oferta dedykowana klientom marki Nissan przez Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A..*

O szczegóły zapytaj sprzedawcę. Oferta promocyjna zgodna z warunkami OWU, przy skorzystaniu z oferty Nissan Finance.  W przypadku zakupu pojazdu w leasingu spoza naszej oferty do stawki doliczana jest zwyżka 20%. Oferta ważna do odwołania.

Oferta dotyczy nowych samochodów w pierwszym roku eksploatacji.

*Dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.

 

ZNAJDŹ DEALERA