Ubezpieczenia auta - RCI Banque

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Nissan w pakietach importerskich PZU, Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Dealera Nissan, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Dealerów Nissan w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.nissan.pl.

 

KOMUNIKAT UBEZPIECZYCIELA METLIFE  DLA KLIENTÓW OBJĘTYCH UBEZPIECZENIEM BEZPIECZNY KREDYT, BEZPIECZNY LEASING

Dzień dobry,

zostań w domu - dzisiaj ma to znaczenie dla zdrowia i bezpieczeństwa. To są najważniejsze rzeczy w życiu każdego z nas. Dlatego nasi pracownicy pracują zdalnie w swoich domach. Jesteśmy do dyspozycji i załatwiamy w ten sposób wszystkie sprawy naszych klientów. Na bieżąco też odpowiadamy na najczęstsze pytania tutaj. Szczegóły dotyczące obsługi klienta są na naszej stronie www.metlife.pl

Sytuacja związana z koronawirusem nie ma wpływu na wypłacane przez nas świadczenia. Realizujemy i będziemy realizować zobowiązania wobec naszych klientów. W naszych ubezpieczeniach nie ma wykluczenia dotyczącego pandemii.

Prosimy o zdalny kontakt z nami

  • Poprzez portal e-roszczenie, który umożliwia zgłoszenie roszczenie lub uzupełnienie dokumentów do roszczenia.
  • Poprzez formularz kontaktowy. Odpowiadamy na wszelkie pytania. Dodatkowo korzystając z formularza można przesłać wniosek o zmianę w polisie w formie skanu lub zdjęcia.

Życzymy zdrowia i spokoju.

 

W imieniu zespołu MetLife

Monika Spadło-Kolano, Prezes i Dyrektor Generalny

Agata Lem-Kulig, Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Operacyjnego

 

UBEZPIECZENIA 

Pragnąc pełnej satysfakcji naszych Klientów, Nissan Finance przygotował szeroką gamę produktów finansowych dostosowanych do różnorodnych potrzeb klienta. Odwiedź Autoryzowanego Dealera Nissan nie tylko po to, by sfinansować swój nowy samochód, ale również, aby go ubezpieczyć. Poznaj szczegóły naszej oferty:

ZNAJDŹ DEALERA