Ubezpieczenia auta - RCI Banque

DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Nissan w pakietach importerskich PZU, Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Dealera Nissan, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Dealerów Nissan w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.nissan.pl.

 

KOMUNIKAT UBEZPIECZYCIELA METLIFE  DLA KLIENTÓW OBJĘTYCH UBEZPIECZENIEM BEZPIECZNY KREDYT, BEZPIECZNY LEASING

MetLife Polska w Grupie NN.

Zadbamy razem o to, co ważne.

Informujemy, że polskie spółki MetLife zmieniły właściciela – teraz są częścią Grupy NN. O tym, co ważne, mówimy wprost: dla klientów i partnerów biznesowych nic się nie zmienia i nie muszą nic robić. Jedyną różnicą jest zmiana domeny e-mail z @metlife.pl na @nn.pl. Obecnie korespondencja z nami będzie możliwa na adres klient@nn.pl, w przypadku zgłoszenia roszczenia poprzez portal e-roszczenie: www.eroszczeniemetlife.pl.

Grupa NN to stabilna, międzynarodowa grupa finansowa, która w Polsce działa od 26 lat pod marką Nationale-Nederlanden. Dowiedz się więcej na www.metlife.pl/GrupaNN.

 

UBEZPIECZENIA 

Pragnąc pełnej satysfakcji naszych Klientów, Nissan Finance przygotował szeroką gamę produktów finansowych dostosowanych do różnorodnych potrzeb klienta. Odwiedź Autoryzowanego Dealera Nissan nie tylko po to, by sfinansować swój nowy samochód, ale również, aby go ubezpieczyć. Poznaj szczegóły naszej oferty:

ZNAJDŹ DEALERA