DRODZY KLIENCI

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż w programach ubezpieczeń pojazdów Nissan w pakietach importerskich PZU, Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. jest możliwość zawarcia ubezpieczenia bez konieczności wizyty w SALONIE.

Zapraszamy serdecznie do kontaktów mailowych i telefonicznych z Doradcami Ubezpieczeniowymi z salonów Dealera Nissan, którzy przygotują i przedstawią Państwu najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego i przekażą ją drogą mailową. Po zaakceptowaniu przez Państwa oferty sprzedawca wystawi polisę i prześle dokumenty na wskazany adres mailowy. Płatności za zakupioną polisę można dokonywać za pomocą przelewu.

Adresy mailowe i telefony Dealerów Nissan w Polsce znajdziecie Państwo na stronie www.nissan.pl.

 

Od 2 stycznia 2023 Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. są jedną firmą.

Łączymy się na dobre, a to oznacza, że działamy teraz pod jedną nazwą Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. i logo.

O tym, co ważne, mówimy wprost – warunki Twojej umowy nie zmieniają się.

Zapraszamy do kontaktu z nami na adres klient@nn.pl.

Nationale-Nederlanden to jeden z liderów rynku ubezpieczeniowego i emerytalnego w Polsce. Oferuje proste produkty, dzięki którym zabezpiecza przyszłość finansową swoich klientów i ich bliskich. Jest też marką odpowiedzialną społecznie, która angażuje się w tematy związane ze zdrowiem, profilaktyką i jakością życia Polaków.

UBEZPIECZENIA 

Pragnąc pełnej satysfakcji naszych Klientów, Nissan Finance przygotował szeroką gamę produktów finansowych dostosowanych do różnorodnych potrzeb klienta. Odwiedź Autoryzowanego Dealera Nissan nie tylko po to, by sfinansować swój nowy samochód, ale również, aby go ubezpieczyć. Poznaj szczegóły naszej oferty:

ZNAJDŹ DEALERA